KOSZYK JEST
PUSTY

722 094 895

sklep.ollmebel@wp.pl

Stwórz komplet mebli do pokoju dziecka

sty30

Stwórz komplet mebli do pokoju dziecka

Pokój dziecka nie składa się wyłącznie z łóżka. Coraz częściej zadawaliście nam pytania o szafy, biurka, komody dla dzieci. Postanowiliśmy spełnić Wasze prośby i stworzymy zestaw mebli do naszych serii łóżek. Na początek ruszamy z Ami. Jesteśmy w trakcie tworzenia projektu szafy, biurka i regału - to będzie coś pięknego! 

Stworzyliśmy nowe warianty kolorystyczne mebli

Poszerzamy naszą ofertę o więcej kolorów. Od teraz łóżka nie muszą być tylko białe - wprowadziliśmy kilka odcieni bejcy, kolor pudrowy róż oraz szary. Każdy element naszej oferty jest malowany kolorem i dodatkowo zaimpregnowany lakierem bezbarwnym.

Wybór kolorystyczny pozwala łatwiej dopasować meble do stylu wnętrza oraz do preferencji dziecka. Pokój w ulubionej gamie kolorystycznej staje się przytulniejszy i jeszcze bardziej zachęca do spędzania w nim czasu. 

wiualizacje kolorystyczne mebli

Jak wyślemy meble

W tym przypadku jest to nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku łóżek. Nie wyobrażamy sobie, żeby wysyłka mebli nie była możliwa do każdego zakątka Polski, dlatego cały czas szukamy najbardziej opłacalnego i bezpiecznego sposobu transportu. Dotychczas łóżka wysyłamy kurierem DPD, niestety wysyłka szaf i innych mebli tym dostawcą jest nie możliwa.Meble są wykonywane z litego drewna sosnowego, więc często wysyłane są już w całości lub w kilku elementach - skutkuje to koniecznością wysyłki na paletach. Koszty takiego transportu są dość drogie i widzimy, że w wielu przypadkach zniechęca Was do zakupu cena wysyłki. Dlatego przypominamy, że istnieje możliwość odbioru osobistego. 

A co my dla Was zrobimy w tej kwestii?

W sytuacji, gdy transport dotyczy pobliskich miejscowości od naszej stolarni, starym się organizować pojazd i dowozić meble osobiście - jest taniej i macie możliwość poznać osobiście wykonawców mebli. 

Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, również w przypadku wysyłki za granicę. 

Podwóje biurko i półka w pokoju Lenki i Oliwki

Zamów szafę, komodę, regał, biuro już dziś ---> NAPISZ 

Dziękujemy, że jesteście z nami! ❤️

Często wspominamy, że jesteśmy małym zakładem stolarskim produkującym meble do pokoi Waszych pociech. Nie posiadamy stanów magazynowych, a każdą realizacje projektu rozpoczynamy od zera - stąd realizacja zamówień jest taka długa. Wiemy jak ważne jest spełniane Waszych marzeń, aby Wam w tym pomóc jako strategię naszej firmy obraliśmy możliwość modyfikacji projektów łóżek. Chcemy być dla Was coraz lepsi, więc bacznie słuchamy Waszych potrzeb i bierzemy pod uwagę każdą sugestię. 

Nawet nie wiecie jak bardzo nas cieszy każde nadesłane zdjęcie łóżek w pokoju Waszych dzieciaczków, a słowa zachwytu, dają nam jeszcze większego powera do działania. 

Dziękujemy Oll-Mebel

sty  30
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl